Serwis laptopów, komputerów, tabletów

[layerslider id=”3″]

Serwis Laptopów, komputerów, tabletów

Bardzo często zdarza się, że nieoczekiwanie nasz sprzęt komputerowy ulega uszkodzeniom mechanicznym. Nie zawsze oznacza to, iż pozostaje nam tylko wymiana na nowy komputer, laptop bądź tablet.

Przed kupnem nowego sprzętu komputerowego warto zlecić naprawę uszkodzonego sprzętu w profesjonalnym serwisie komputerowym.

W ramach naprawy sprzętu komputerowego oferujemy wymianę podzespołów, klawiatur, matryc i złącz w laptopach, komputerach oraz tabletach.

Wykonujemy ekspertyzy a następnie informujemy jaki jest koszt naprawy oraz podzespołów które są konieczne do naprawy państwa komputera, laptopa, tableta.

Nasze pogotowie komputerowe rozwiązuje wszelkie problemy związane z komputerami najczęściej na miejscu u klienta na terenie Dublina lub jeszcze tego samego dnia po odebraniu sprzętu gdy nie jest możliwa diagnoza na miejscu.

Nasz serwis komputerowy nie ograniczamy tylko do naprawy uszkodzonych laptopów, komputerów czy tabletów. Wykonujemy, także takie usługi jak usuwanie wirusów, re-instalacja Windows bez utraty danych, konfiguracja sieci czy też odzyskiwanie danych po awarii systemu Windows.

Jeżeli jest konieczność sprowadzenia konkretnych podzespołów wykonujemy serwis najczęściej w ciągu 2 dni roboczych.

Would you like to comment?

Dodaj komentarz

Top