[vc_column_text width=”1/1″ last=”last”] [layerslider id=”3″] [/vc_column_text] [vc_column width=”1/1″ last=”last”] [vc_column_text width=”1/1″ last=”last”]

Obsługa informatyczna firm – outsourcing komputerowy

[/vc_column_text] [vc_column_text class=”conent-text” width=”1/2″]

Coraz powszechniejsze staje się stwierdzenie, iż informatyka jes t bardzo rozbudowana dziedziną. W związku z tym wręcz nierealne staje się zatrudnienie w firmie osoby, która posiadałaby wystarczającą wiedzę, zarówno na temat serwisowania, programowania, projektowania graficznego czy obsługi sieci. W związku z tym, dużo bardziej racjonalne jest wykorzystanie firmy zewnętrznej dostarczającej kompleksowe usługi IT do obsługi infrastruktury informatycznej.

Posiadając odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie oferuję Państwu ofertę pomocy informatycznej na żądanie jak i kompleksowe wsparcie.

W ramach obsługi informatycznej dla firm (Outsourcing komputerowy), realizuję stałe wizyty w siedzibie klienta mające na celu monitoring poprawności funkcjonowania infrastruktury informatycznej oraz rozwiązywania bieżących problemów z sprzętem komputerowym takim jak komputer stacjonarny, laptop, serwer, drukarka i inne.

Dzięki powierzeniu mi opieki informatycznej zostaną Państwo zabezpieczeni przed utratą ważnych danych, przechwyceniem przez osoby niepożądane danych wrażliwych jak i zminimalizuje to awarie sprzętu komputerowego.

Zapewniam szybką reakcję na zgłoszenie usterki oraz kompleksową opiekę nad Państwa sprzętem komputerowym.

Oferuję pomoc przy wyborze sprzętu komputerowego lub oprogramowania jak i przy dalszej personalizacji.
Zainstaluję odpowiednie oprogramowanie zmniejszające ryzyko włamania oraz zawirusowania komputera.

[/vc_column_text] [vc_column_text width=”1/2″ last=”last”]

[/vc_column_text] [/vc_column]